Баскетбольний ЦСКА виграв в Євролізі у «Жальгіріса»

Московський ЦСКА продовжує кувати перемоги в головному континентальному турнірі — баскетбольній Євролізі.Напередодні армійці виграли у литовського «Жальгіріса» з рахунком 95:86. Кращим у складі російського клубу був захисник Аарон Джексон.

Як вже повідомляли Вести.Ru у попередньому турі армійці зазнали першої поразки у сезоні від турецької «Дарюшафаки» на її майданчику в Стамбулі. Матч з «Жальгірісом» теж вийшов не самим простим: ЦСКА почав з відставання в першій чверті (19:21) і програвав навіть після половини основного часу (40:41). Але ривок в заключному відрізку зустрічі (28:17) дозволив армійцям виграти і зберегти лідерство в регулярному чемпіонаті.

Джексон після матчу зізнався, що гра з литовцями була «складною»: «Ми програвали після трьох чвертей, але все-таки домоглися перемоги, — цитує американця РИА Новости. — Ми не мали права програти два матчі поспіль. У першій половині нам не вистачало енергії, не встигали захист, у другій половині нам вдалося виправити ситуацію».

Захисник ЦСКА також визнав, що грати без травмованого лідера російського клубу Нандо де Коло складно: «Всі знають його цінність для нашої команди». У наступному матчі турніру ЦСКА зіграє 25 листопада будинку з іспанською «Басконией».

Author: Ніколя