Бурмістров взяв участь у перемозі «Вінніпега» в матчі НХЛ

За океаном у Національній хокейній лізі пройшов черговий тур регулярного чемпіонату. «Вінніпег Джетс» на домашньому льоду розгромив «Даллас Старз». Матч закінчився з рахунком 8:2.

У першому періоді ворота «зірок» засмутили Марк Шайфли і Патрік Лайні. Після перерви Патрік Івз відіграв один гол.Але потім Лайні ще двічі вразив ворота суперника. До завершення другого ігрового відрізку також відзначилися Марк Дани і Шайфли, які довели рахунок до розгромного.

У заключній двадцятихвилинці один гол відквитав Тайлер Сегін, а у складі «Вінніпега» шайби на свій рахунок записали Ендрю Копп з передачі росіянина Олександра Бурмістрова та Адам Лоурі.

Інші результати зустрічей: «Нью-Джерсі Девілз» — «Кароліна Харрікейнз» — 3:2, «Нью-Йорк Рейнджерс» — «Ванкувер Кенакс» — 3:5, «Філадельфія Флайєрс» — «Детройт Ред Уінгз» — 2:3, «Піттсбург Пінгвінз» — «Едмонтон Ойлерс» — 4:3, «Вашингтон Кепіталз» — «Сан-Хосе Шаркс» — 0:3, «Торонто Мейпл Лівз» — «Лос-Анджелес Кінгз» — 0:7,«Монреаль Канадієнс» — «Бостон Брюїнз» — 3:2, «Нешвілл Предаторз» — «Оттава Сенаторз» — 3:1, «Колорадо Евеланш» — «Арізона Койотс» — 2:4.

Author: Ніколя