ЦСКА врятував домашній матч проти «Байєра» у Лізі чемпіонів

Матчем на столичному стадіоні ЦСКА стартував четвертий тур групового етапу футбольної Ліги чемпіонів. Армійці Москви брали німецький «Байєр», у якого змогли відібрати очки у гостьовому поєдинку, зігравши внічию 2:2. На жаль, домашня нічия 1:1 означає, що ЦСКА втратив очки.

При цьому перший тайм підопічні Леоніда Слуцького провели досить непогано, але, на жаль, не використавши свої моменти, отримали гол від Фолланда на 16-й хвилині. Тим не менш, на другий тайм шанувальники москвичів покладали більші надії.

Армійці змогли відігратися і врятувати 1 очко до своєї скарбнички — після голу Натхо з пенальті, — але на більше їх не вистачило. А німецька команда досить впевнено грала «за рахунком» і якщо б не помилка Хенрихса, який збив Фернандеса і «привіз» гостям 11-метровий, то цілком могли зіграти і на мінімальну перемогу.

Отже, ЦСКА втратив шанси на продовження боротьби в Лізі чемпіонів, а для того, щоб пройти в «втішний» турнір Ліги Європи армійцям треба буде вигравати у лондонського «Тоттенхема» на його полі в останньому турі.

На жаль, продовжив свій антирекорд і воротар ЦСКА Акінфєєв, який проводив свою 100-у зустріч в єврокубках і пропустив гол в 42-му поспіль матчі Ліги чемпіонів. Зауважимо, що деякі експерти вважають, що антирекорд армійського голкіпера тепер становить 38 зустрічей, де йому забивали голи, якщо враховувати тільки ігри групового етапу та плей-офф.

Author: Ніколя