Денис Глушаков приніс «Спартаку» перемогу над «Амкаром»

Чотирнадцятий тур продовжився матчем на столичному стадіоні «Відкриття-Арена», де московський «Спартак» приймав пермський «Амкар». Спартаківці виграли з рахунком 1:0 завдяки голу свого капітана Дениса Глушакова і достроково стали победилями першого кола.

«Спартак» зіткнувся з грамотною обороною перм’яків і ніяк не міг реалізувати свою ігрову перевагу. Перший удар в створ воріт Олександра Селіхова москвичі завдали лише перед перервою. А гості могли відкрити рахунок, якби нападник Чума Анене спритнішим. Але нігерійський нападник втік з центру поля до воріт Артема Реброва так і не зважився завдати удару.

Після перерви картина гри мало змінилася. «Спартак» тиснув, «Амкар» оборонявся. Квінсі Промес розірвав міцну оборону пермяков, пробив у кут, але блискуче зіграв Селіхов. Спартаківцям ніяк не вдавалося завдати удару.

Але вже в доданий час «Спартак» зумів домогтися свого. Після чергового кутового перм’яки вибили м’яч зі штрафної прямо на ногу капітану господарів Денису Глушакову. Той пробив сам. Закритий гравцями Селіхов капітулював — 1:0.

«Спартак» виграв 1:0, і ця перемога зробила «червоно-білих» достроковим переможцем першого кола. у «Амкара» 21 очко і сьоме місце.

Author: Ніколя