Футболісти «Уфи» в гостях здолали махачкалінський «Анжі»

Суботня програма 14-го туру чемпіонату Росії з футболу завершилася в Каспійську матчем «Анжі» зі столиці Дагестану і клубу «Уфа». Гості виграли з мінімальним рахунком 1:0. Переможний гол у ворота махачкалінців забив чеський форвард гостей Ондржей Ванек на 63-й хвилині.

Перший тайм пройшов у гострій боротьбі з рівними шансами, повідомляє офіційний сайт ФК «Уфа». Команди по черзі володіли ініціативою, подовгу контролюючи м’яч, але до по-справжньому небезпечних моментів справа не доходила.Дует уфимских форвардів Сисуєв і Слай регулярно чинили тиск на захист господарів, але в кількох моментах лінії нападу «Уфи» явно не вистачало взаєморозуміння.

Друга половина гри розпочалася з атак «Уфи», гості великими силами пішли вперед, змусивши господарів поля грати другим номером. Поступово тиск принесло результат і підопічні Віктора Гончаренка вийшли вперед. Ванек виграв боротьбу у штрафному суперника після подачі Дмитра Сисуева, і головою відправив м’яч у сітку воріт Олександра Беленова.

У заключному півгодини гри колектив з Дагестану всіма силами пішов вперед, «Анжі» явно не планував поступатися у себе вдома. Тим не менше, гості грамотно побудували гру «по рахунку» і при досить щільного захисту домоглися перемоги на полі суперника.

Author: Ніколя