Футбольний «Локомотив» втратив перемогу в Оренбурзі

Матчем в Оренбурзі між місцевим клубом і столичним «Локомотивом» продовжилася програма 14-го туру російської футбольної прем’єр-ліги. Гості виглядали в цілому краще господарів і вели після першого тайму з рахунком 1:0, але у другій половині пропустили гол — 1:1.

«Локо» і «Оренбург», незважаючи на різні статуси завсідника вищого дивізіону і його новачка, знаходяться поруч у турнірній таблиці: москвичі йдуть на 11-му, а їхній суперник на 12-му місці. Тому цю гру можна було назвати «матчем за 6 очок», однак у підсумку суперники змушені були розділити 2 турнірних балів на двох.

«Локо» був трохи активніше в першій половині зустрічі й гол у виконанні Касаєва можна назвати закономірним.Господарі поступалися у володінні м’ячем, однак і в них була пара підлозі-моментів, які вони не використовували.

У другому таймі москвичі намагалися посилити тиск на ворота «Оренбурга», а на 59-й хвилині пропустили гол від Нехайчика, який пробив у дотик», застав воротаря гостей Гільєрме зненацька. Надалі суперники намагалися змінить рахунок, але не надто гарне поле звело нанівець зусилля атакуючих ліній. Справедлива за змістом нічия, яка, однак, навряд чи влаштувала обидві команди.

Author: Ніколя