Футбольну збірну Росії двічі вразив Катар

Національна збірна Росії з футболу провела черговий товариський матч. Підопічні Станіслава Черчесова грали з суперниками з Катару, країни-організатора чемпіонату світу 2022 року. На жаль, частково складена з натуралізованих гравців арабська команда виграла — 2:1.

Матч вийшов дуже емоційний і винен у цьому найбільше суддя з Румунії Павло Балай. Рідкісний випадок: арбітр чотири рази (!) ставив м’яч на 11-метрову позначку — по два рази в ту і іншу сторону, — але забиті були тільки два пенальті.

При цьому слід визнати, що росіяни програли явно у справі. В першому таймі гра була вкрай невиразною з обох сторін. Зовні складалося враження, що наша збірна все тримає під контролем, але у другій половині тайму господарі дивним чином мали занадто багато свободи в нашій штрафній, що обернулося двома пенальті.

До того часу наша збірна вела 1:0 після голу Самедова на 5-й хвилині також з пенальті, але на перерву команди пішли при рахунку 1:1. У другій половині гри збірна Катару явно посилила тиск на ворота гостей і в одному з епізодів Будіаф забив переможний гол. Кокорін міг в самій кінцівці зрівняти рахунок, але не забив 11-метровий, який, здається, Балай призначив явно пошкодувавши російську команду…

Слід сказати, що в Катарі наша збірна виступала в експериментальному, якщо не сказати «екзотичному», склад: Акінфєєв, Васін, Кутепов, Кудряшов, Комбаров, Самедов, Глушаков, Зобнина, Єрохін, Кокорін, Полоз. На заміну у другому таймі вийшли Крицюк, Шишкін і Газінський.

Оборона, в якій вперше за багато років був лише один гравець ЦСКА воротар Акінфєєв (Крицюк замінив його пошкодження), показала, що гідної заміни у Ігнашевіча і Березуцького поки немає. Втім, і атака виглядала не дуже солідно. А Кокорін, якому Черчесов дав шанс у збірній, знову провалився. Незабитий пенальті став апофеозом його непоказної гри в Досі…

Напередодні гри Черчесов говорив, що часу на підготовку до Кубку конфедерацій 2017 року і чемпіонату світу-2018 залишається вкрай мало. Після матчу здалося, що гра проти Катару також стала «казкою про втрачений час» і не принесла оптимізму російським шанувальникам футболу.

Author: Ніколя