Керлінгістки Росії у фіналі Євро, чоловіки зіграють за бронзу

У шотландському містечку Ренфрушире завершується чемпіонат Європи з керлінгу. Жіноча збірна Росії у півфіналі зуміла обіграти господарок турніру (11:6) і в фіналі зустрінеться з представницями Швеції. Наші чоловіки в матчі 1/2 фіналу поступилися шведам — 5:8.

Росіянки Вікторія Моїсеєва, Уляна Васильєва, Галина Арсенькина, Юлія Портунова і Юлія Гузиева відмінно провели нинішній турнір і в чесній боротьбі завоювали місце у фіналі. Керлінгістки Швеції у своєму півфіналі були сильнішими спортсменок Чехії — 9:2. Варто нагадати, що на попередньому етапі наша збірна шведкам поступилася — 4:11.

У чоловіків російська збірна, вперше потрапила в четвірку найсильніших в Європі, програв свій півфінал шведам і в матчі за 3-е місце зіграє зі Швейцарією. У фіналі збірна Швеції буде зустрічатися з керлингистами Норвегії.

Слід нагадати, що в ході Євро-2016 не тільки розігруються медалі турніру, але і визначаються учасники чемпіонату світу майбутнього року від Старого Світу. Обидві наші збірні виконали завдання-максимум в цьому сенсі, потрапивши в число восьми найсильніших збірних, які і будуть представляти континент на всепланетному першості.

Author: Ніколя