Кучеров, Намісників і Василевський принесли перемогу «Тампа-Бей»

У регулярному чемпіонаті Національної хокейної ліги зіграно чергові матчі. У грі «Тампа-Бей Лайтнінг» — «Нью-Йорк Айлендерс» вирішальну роль у перемозі «блискавок» з рахунком 4:1 зіграли російські легіонери — Микита Кучеров, Андрій Василевський і Владислав Намісників.

Кучеров забив переможний другий гол своєї команди вже на 11-й хвилині, а кількома хвилинами раніше Намісників асистував Стемкосу, який відкрив рахунок. Василевський ж відмінно зіграв у воротах «Дніпра», відбивши 31 з 32-х кидків по воротах.

Гольова передача Євгена Малкіна не допомогла його «Пітсбургу Пінгвінз» перемогти вдома «Міннесоту Уайлд» (2:4).Сергій Бобровський провалив матч у воротах «Коламбуса Блю Джакетс», пропустивши 4 голи з п’яти: «сині жакети» програли «Бостону Брюїнз» — 2:5. Передача Володимира Тарасенка не врятувала «Сент-Луїс Блюз» від поразки в матчі проти «Нешвілл Предаторз» — 1:3.

Олексій Марченко взяв участь у голі «Детройта Ред Уїнгз» у грі з «Ванкувер Кенакс», віддавши гольовий пас. «Крані крила» виграли — 3:1. В «Монреаль Канадієнс» три росіянина — Олександр Радулов, Андрій Марков і Олексій Ємелін записали на свій рахунок по гольової передачі: канадці переграли «Лос-Анджелес Кінгз» — 4:1.

Author: Ніколя