КХЛ. «Ак Барс» переграв «Ладу», а «Витязь» – «Локомотив»

У регулярному чемпіонаті Континентальної хокейної ліги було зіграно дві зустрічі. Казанський «Ак Барс» у себе вдома здобув нелегку перемогу над тольяттінської «Ладою» 5:3, а подільський «Витязь» на своєму майданчику обіграв ярославський «Локомотив» 2:1.

Перший період матчу в Казані пройшов без закинутих шайб. Перший гол глядачі побачили лише на 23-й хвилині і його автором став нападник «Лади» Василь Стрільців. Ця шайба розлютила «барсів, і до другої перерви у воротах «Лади» побувало три шайби — відзначилися Михайло Варнаков, Михайло Глухов та Антон Глінкін. На початку третього періоду Денис Обухів в четвертий раз вразив ворота Іллі Єжова. Але гості зусиллями Віктора Комарова і Дениса Зернова зуміли скоротити відставання, чим поставили перемогу казанцев під сумнів.в кінці третього періоду гості зняли воротаря, але ця міра не принесла очікуваного ефекту. Більш того Антон Глінкін закинув п’яту шайбу у порожні ворота. Перемога «Ак Барса» 5:3.

У Подільському «Витязь» приймав ярославський «Локомотив».Незадовго до перерви гості вийшли вперед — Максим Тальбо використовував чисельну перевагу. «Витязь» відігрався на 26-й хвилині, також у більшості. Гол на рахунку Миро Аалтонен. У третьому періоді Олексій Копєйкін вивів підмосковний клуб вперед. Як виявилося, остаточно. «Витязь» виграв 2:1.

Author: Ніколя