КХЛ. «Ак Барс» в гостях дотиснув «Трактор» в серії буллітів

У Континентальній хокейній лізі відбувся черговий ігровий день регулярного чемпіонату. У Челябінську місцевий «Трактор» приймав казанський «Ак Барс». Зустріч завершилася з рахунком 2:3 Б на користь гостей.

У першому періоді суперники «промовчали». І на 27-й хвилині Максим Якуценя вивів господарів вперед. Через деякий час «барси» відповіли. Ворота Павла Францоуза пробив екс-гравець «Трактора» Андрій Попов, реалізувавши чисельну меншість. Потім Стефан Елліотт закинув другу шайбу за казанців.

На 48-й хвилині Олексій Кручинін знову відновив рівновагу. Додатковий час пройшов без голів. А в серії буллітів удача виявилася на боці команди Зінетули Білялетдінова. Переможний гол оформив Антон Глінкін.

Інші результати зустрічей: «Металург» (Новкузнецк) — ХК «Сочі» (Сочі) — 1:0 Б, «Авангард» (Омська область) — «Торпедо» (Нижній Новгород) — 2:1, «Металург» (Магнітогорськ) — «Нафтохімік» (Нижньокамськ) — 2:1 Б, «Йокерит» (Гельсінкі) — «Амур» (Хабаровськ) — 2:1 Б, «Сибір» (Омська область) — «Спартак» (Москва) — 0:2, «Автомобіліст» (Єкатеринбург) — «Слован» (Братислава) — 1:4, «Динамо» (Мінськ) — «Адмірал» (Владивосток) — 0:3, «Динамо» (Рига) — «Куньлунь Ред Стар» (Пекін) — 2:5, «Салават Юлаєв» (Уфа) — «Лада» (Тольятті) — 4:2.

Author: Ніколя