КХЛ. «Барис» дотиснув «Амур» в овертаймі

Ігровий день в регулярному чемпіонаті Континентальної хокейної ліги розпочався матчем в Астані, де «Барис» приймав «Амур» з Хабаровська. Господарі змогли домогтися перемоги з рахунком 2:1 у додатковий час.

Нападник «Бариса» Найджел Доус реалізував чисельну перевагу на дев’ятій хвилині. На 12-й хвилині господарі могли розвинути успіх, але Іван Кучин не реалізував буліт. Гол Доуса залишався єдиним аж до 52-ї хвилини, поки Теему Радсмедт не зробив рахунок рівним. Основний час завершився внічию 1:1, а в додатковому періоді удача посміхнулася «Барису» — Володимир Маркелов з передачі Максима Худякова закинув переможну шайбу.

Рахунок 2:1, тільки на користь гостей, був внесений у підсумковий протокол матчу в Уфі, де «Салават Юлаєв» приймав ярославський «Локомотив». Всі три шайби були закинуті у другому періоді. Петрі Контіола і Брендон Козун закинули по шайбі у ворота «Салавата». Денис Паршин відіграв один гол, але зробити більшого не зміг.

У Челябінську «Трактор» приймав подільський «Витязь» і переміг 3:2. І в цьому матчі все шайби були закинуті у другому періоді. Дерек Роуз і Олександр Черніков створили комфортну перевагу в дві шайби для уральців, але ця перевага розтанула після двох точних кидків Максима Анфіногенова. Але Олексій Кручинін реалізував чисельну перевагу і приніс «Трактора» перемогу.

Author: Ніколя