Ліга чемпіонів. «Легія» і «Реал» зіграли внічию

«Легія» у четвертому турі групового етапу Ліги чемпіонів приймала на своєму полі мадридський «Реал». Зустріч, що пройшла у Варшаві, закінчилася нічиєю — 3:3.

Вже на першій хвилині матчу валлієць Гарет Бейл завдав шикарний удар — м’яч влетів точно в «дев’ятку». Після цього мадридці заволоділи ініціативою. Через деякий час футболісти «Легії» стали грати набагато активніше. Ближче до завершення тайму суперники обмінялися забитими голами. Спочатку «галактікос» подвоїли перевагу. Карім Бензема розстріляв ворота з близької відстані. Господарі відповіли голом від Вадиса Оджиджа-Офое.

На початку другого тайму «Королівський клуб» міг вийти вперед. Удар Бейла парирував воротар, а потім Кріштіану Роналду не потрапив в створ воріт. Але все-таки четвертий гол оформила «Легія». Мирослав Радович зробив рахунок 2:2.

Після цього підопічні Зінедіна Зідана пішли в атаку, проте «Легія» успішно оборонялася. Незадовго до закінчення команда Яцека Магера вийшла вперед. Тібо Мулен скористався провалом захисників «вершкових». Але на 85-й миуте Матео Ковачич вирвав нічию, встановивши остаточний рахунок — 3:3.

В іншому матчі групи F дортмундська «Боруссія» вдома обіграла «Спортинг» з рахунком 1:0. Завдяки цій перемозі німецька команда достроково гарантувала собі місце в плей-офф.

Author: Ніколя