Ліга чемпіонів. «Стара синьйора» домоглася перемоги у Севільї

У рамках п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів «Ювентус» в гостях обіграв «Севілью». Зустріч закінчилася з рахунком 3:1 на користь «Старої синьйори».

Господарі відкрили рахунок вже на дев’ятій хвилині. Ніколас Пареха підкараулив відскок на лінії штрафної площі.Захисник завдав удар з льоту — м’яч пострибав по газону і влетів у лівий кут. Після цього підопічні Хорхе Сампаоли продовжували атакувати. Поступово гості з Італії стали приблавлять. Але небезпечних моментів суперники не показували. На 27-й хвилині змарнував шанс зрівняти Маріо Манджукіч. Через деякий час не скористався моментом Самі Хедіра. Знову півзахисник «Юве» промахнувся. А потім сталося вилучення у складі «Севільї». Франко Васкес за зрив атаки отримав другу жовту картку.Реалізувати чисельну перевагу «бьянконері» вдалося ще до перерви. Клаудіо Маркізіо забив гол з пенальті.

Далі на 56-й хвилині рефері матчу Марк Клаттенбург видалив наставника андалузької команди Сампаоли. На кінець години гості міг вийти вперед. Міралем П’яніч сходу пробив з дальньої дистанції — Серхіо Ріко в стрибку з труднощами відбив м’яч. Підопічні Массіміліано Алегрі продовжували атакувати. На 84-й хвилині «Стара синьйора» все ж забила. Захисник «Севільї» після подачі головою вибив м’яч, але тут же Бонуччі відправив ігровий снаряд точно в сітку. А в самій кінцівці гості встановили остаточний рахунок. Відзначився Манджукіч.

Підсумковий рахунок — 1:3. «Ювентус» вийшов на перше місце в групі.

В іншій зустрічі квартету H «Динамо» Загреб вдома програло «Ліону з рахунком 0:1.

Author: Ніколя