«Мансіті» взяв реванш у «Барселони» у матчі Ліги чемпіонів

«Манчестер Сіті» приймав «Барселону» в рамках четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Зустріч пройшла в Манчестері і закінчилася перемогою господарів з рахунком 3:1.

З перших хвилин зустрічі гості захопили територіальну перевагу. «Синьо-гранатові» активно пресингували опонентів на чужій половині поля, але крім контролю м’яча в центральній зоні нічого не виходило.

Ближче до середини тайму «Мансіті» активізувався і притиснув каталонців до воріт тер Штегена. Однак за це і поплатилися. На контратаці «блаугранас» провели результативну атаку. Неймар видав пас в центр на набіг Ліонеля Мессі, а аргентинець пробив у лівий нижній кут.

На 39-й хвилині господарі відновили рівновагу. Серхіо Агуеро перехопив ігровий снаряд і віддав на Рахіма Стерлінга, який тут же прострілив м’яч на дальню штангу, де перебував Ілкай Гюндоган, який відправив м’яч у порожні ворота.

На старті другого тайму «городяни» продовжили грати дуже активно. Вже на перших секундах тайму не реалізував шанс Стерлінг. Через деякий час гол таки відбувся. Де-Брейне оформив гол.

«Городяни» спіймали кураж. Отаменді, Сільва і Де-Брейне могли забити ще, але кожен раз «Барселоні» щастило. Від каталонців теж відвернулася удача.

А на 74-й хвилині підопічні Хосепа Гвардіоли провели чудову атаку. Гюндоган вколотив м’яч у сітку воріт, оформивши дубль у цій зустрічі. До кінця матчу «Барселона» «промовчала». «Манчестер Сіті» взяв реванш і зберіг другу сходинку у турнірній таблиці у групі C.

Author: Ніколя