Марков і Радулов не вберегли «Монреаль» від поразки в НХЛ

За океаном у Національній хокейній лізі завершився черговий тур регулярного чемпіонату. «Монреаль Канадієнс» на домашній арені поступився «Оттава Сенаторз». Зустріч закінчилася з рахунком 4:3 на користь гостей.

Стартовий період пройшов без голів. На початку другого ігрового відрізку Андрій Марков вивів господарів вперед.Але через деякий час «сенатори» зрівняли. Точними діями відзначився Майк Хоффман.

На 28-й хвилині Олександр Радулов засмутив ворота «Оттави» з передач Алекса Гальченюка і Маркова. Потім Дерек Брассар відновив рівновагу. Але і на цей гол підопічні Мішеля Террьена відповіли голом. Відзначився Гальченюк. На 44-й хвилині Марк Стоун зрівняв.

А через пару хвилин переможну шайбу закинув Ерік Карлссон і приніс три очки «Сенаторз».

Зазначимо, захисник «Монреаля» Марков зробив три результативні передачі.

Інші результати зустрічей: «Торонто Мейпл Лівз» — «Кароліна Харрікейнз» — 1:2, «Бостон Брюїнз» — «Сент-Луїс Блюз» — 2:4, «Флорида Пантерз» — «Філадельфія Флайєрс» — 1:3, «Анахайм Дакс» — «Нью-Йорк Айлендерс» — 2:3 Б.

Author: Ніколя