НХЛ. Тарасенко допоміг «Сент-Луїсу» обіграти «Коламбус»

В ніч з суботи на неділю в регулярному чемпіонаті Національної хокейної ліги було зіграно вісім зустрічей. І тільки в одному переможця довелося визначати за допомогою додаткового часу. «Сент-Луїс» в овертаймі обіграв «Коламбус» 2:1.

Переможну шайбу на п’ятій хвилині додаткового періоду закинув Володимир Тарасенко. Цей гол став п’ятим для російського форварда в нинішньому сезоні. Так само на рахунку Володимира п’ять результативною передачею.

Володар Кубку Стенлі «Пітсбург Пінгвінз» з рахунком 5:0 розгромив у гостях «Сан-Хосе Шаркс» 5:0.Капітан «Пітсбурга» Сідні Кросбі двічі вразив ворота «Акул». Ще один лідер «Пінгвінів» Євген Малкін зробив гольову передачу Точний пас Артемія Панаріна допоміг «Чикаго» виграти в гостях у «Далласа» 3:2. «Тампа-Бей» вдома була сильнішою за «Нью-Джерсі» 4:1. Внесок Микити Кучерова — гол і результативний пас.

Олександр Овеччкин допоміг «Вашингтону» здобути непросту перемогу над «Флоридою» з рахунком 4:2. Російський нападник спочатку допоміг відзначитися Ти Джею Оші, а потім закинув сам. «Торонто» здобув впевнену перемогу над «Ванкувером» 6:3. У переможців одну шайбу закинув Микита Сошників, а інший Микита — Зайцев зробив гольовий пас.

«Монреаль» прийшов в себе після розгрому в Коламбусі і переміг вдома «Філадельфію» 5:4. Першу шайбу у ворота гостей відправив Андрій Марков. Він же разом з Олександром Радуловим асистував Алексу Гальченюку, коли той закидав третю шайбу у ворота «Флайєрс». У складі «льотчиків» відзначився результативною дією Іван Прозоров, який зробив гольову передачу. Гол Павла Бучневича допоміг «Нью-Йорк Рейнджерс» обіграти в гостях «Бостон» 5:2.

Author: Ніколя