НХЛ. Три гольові паси і нереалізований булліт Євгена Малкіна

Вісім матчів було зіграно в регулярному чемпіонаті Національної хокейної ліги. Тільки дві зустрічі завершилися в основний час. У двох матчах переможець визначився в додатковий час, а в чотирьох випадках довелося вдатися до допомоги булітів.

Воротар «Коламбуса» Сергій Бобровський відбив 22 з 23 скоєних по його воротах хокеїстами «Флориди» кидків, капитулировав тільки перед Яромиром Ягром. Основний і додатковий час завершився внічию 1:1. Але буліти краще виконали гравці «Флориди». Лідер «Пітсбурга» Євген Малкін зробив три результативні передачі у грі з «Нью-Джерсі».Але «пінгвіни» не змогли виграти в основний час — 3:3. Зате в серії булітів успіх був на боці «Пітсбурга», дарма що Малкін свою спробу не використовував.

Нападаючий «Колорадо» Михайло Григоренко закинув шайбу у домашній грі з «Ванкувером», а його партнер захисник Федір Тютін зробив гольовий пас. Але в основний час тільки нічия 2:2. Буліти краще виконали хокеїсти «Ванкувера». «Сент-Луїс» і «Міннесота» зіграли внічию 3:3, але післяматчева серія залишилася за «блюзменами».

Форвард «Чикаго» Артемій Панарін асистував Патріку Кейну в гостьовому матчі з «Лос-Анджелесом». Але «королі» досить швидко відігралися 1:1. У додатковому періоді Джефф Картер приніс перемогу «Кінгз» 2:1. «Монреаль» в овертаймі переміг на виїзді «Детройт» 2:1. Переможний гол на рахунку Олександра Гальченюка-молодшого, якому асистував Олександр Радулов.

«Торонто» в основний час обіграв «Вашингтон» 4:2. У переможців гольовий пас зробив Микита Сошників, у переможених — Олександр Овечкін. «Анахайм» в гостях був сильнішим за «Сан-Хосе» 3:2.

Author: Ніколя