«Реал» завдав поразки «Спортінгу» в матчі Ліги чемпіонів

Мадридський «Реал» на виїзді у матчі п’ятого туру групового етапу Ліги чемпіонів здобув перемогу над «Спортингом.Поєдинок завершився з рахунком 2:1 на користь «вершкових».

Початок вийшло спокійним. Гра проходила в рівній боротьбі. Але на екваторі тайму територіальна перевага перейшла до «бланкос». Перший небезпечний момент виник біля воріт гостей. Простріл Желсона Мартиньша не досяг мети. А на кінець півгодини гри мадридці все-таки зуміли відкрити рахунок. Модріч подав зі штрафного удару, Кріштіану Роналду кинув м’яч на Рафаеля Варана, який з близької відстані відправив м’яч у сітку воріт.

Господарі могли організували гол, коли Бруно Сезар пробивав з вигідної позиції після передачі справа, але від «галактікос» врятував захисник Серхіо Рамос, від ноги якого м’яч пішов на кутовий. Під кінець тайму дальнім ударом відзначився Сілва, після якого м’яч пролетів поруч зі штангою.

Після перерви «Спортинг» продовжував проявляти активність. Черговий небезпечний момент упустив Мартиньш — мадридців виручив Рамос. «Реал» грав на контратаках. В одній з них сталося неприємне зіткнення — Гарет Бейл зіткнувся з Себастьяном Коатесом, після чого залишив поле. На заміну вийшов Марко Асенсио.

В середині другого ігрового відрізку «Реал» отримав чисельну перевагу. Португальців підвів Жоау Перейра, який «брудно» зіграв з Матео Ковачичем. «Леви» не опустили рук. І ближче до кінця матчу відновили рівновагу. У боротьбі на лінії своєї штрафної площі Фабіо Коентрау почав розмахувати руками, намагаючись щось обговорити з суддею. В результаті чого рефері показав на «точку». Пенальті впевнено реалізував Адрієн Сілва.

До фінального свистка залишалося небагато часу. Лісабонці створили ще кілька непоганих моментів біля воріт Кейлора Наваса, але «Реал» вистояв. А в одній з контратак Рамос з правого краю виконав шикарну подачу у штрафний майданчик, де Карім Бензема випередив опонента і головою відправив м’яч у сітку воріт.

«Реал» зберіг шанси на перше місце в групі F. У іншій зустрічі «Боруссія» з Дортмунда розгромила «Легію». Зустріч закінчилася з рахунком 8:4.

Author: Ніколя