«Ростов» взяв реванш у «Баварії» в Лізі чемпіонів

Матчем у Ростові-на-Дону стартував другий день 5-го туру групових змагань футбольної Ліги чемпіонів. Срібні призери першості Росії з «Ростова» брали мюнхенську «Баварію», якою вони програли в стартовому матчі в гостях 0:5.Тепер південці перемогли з рахунком 3:2.

Матч обіцяв бути цікавим хоча б тому, що в Ростов не змогли приїхати відразу кілька лідерів «Баварії», яка, з одного боку, вже завоювала місце у весняній стадії плей-офф, а з іншого, хотіла б зберегти своїх провідних гравців на хвилі травм, які захлеснули команду. Нойєр, Роббен, Відаль в Росію не поїхали, але ж були в строю Лам, Хуммельс, Рібері, Левандовскі і Мюллер.

Що ж, як і в Мюхене, в Ростові було забито 5 голів. Але тепер вони розподілилися між командами і, що особливо приємно, на користь господарів поля. При цьому «Ростов» змушений був відіграватися після голу Дугласа на 36-й хвилині. Рахунок першого тайму, тим не менше, був нічийним: «гол у роздягальню» вдався Азмуну.

Другий тайм розпочався активністю обох команд, яка вилилася в два швидких голи. Сначалал гості порушили правила у своєму штрафному і Полоз вивів «Ростов» вперед (2:1), але буквально через кілька хвилин Бернат забив другий гол «Баварії» і все довелося починати спочатку.

Перемогу господарям приніс Нобоа, який відзначився на 66-й хвилині. Залишалось грати ще 24 хвилини, але «Баварії» так і не вдалося «зачепити» в Ростові хоча б очко. Ця важлива і принципова перемога дає ростовчанам відмінні шанси на вихід з 3-го місця в групі в Лігу Європи. Правда, в заключному турі це місце доведеться оскаржувати з голландським ПСВ на його полі, який відвіз з Ростова нічию і навряд чи здасться без бою.

Author: Ніколя