«Рубін» обіграв «Локомотив» у матчі чемпіонату Росії

У заключному матчі 12-го туру чемпіонату Росії «Рубін» приймав «Локомотив». Зустріч, що пройшла в Казані, закінчилася перемогою казанців з рахунком 2:0.

Вже на другій хвилині «залізничники» могли відкрити рахунок. Олексій Миранчук пробивав по воротах, але удар вийшов слабким, і воротар Сергій Рижиков відвів загрозу. Через деякий час господарі оответили. Моріц Бауер з меж штрафної площі суперника виконав удар, однак Гілерме зміг зловити снаряд. Територіальна перевага була на боці «Локомотива». А на перерву суперники вирушили при нулях.

Після відпочинку підопічні Хаві Гарсії заграли активніше. На початку тайму казанська команда створила небезпечний момент. Денис Ткачук втік від опікуна і зробив подачу у штрафний майданчик, де Максим Канунников наніс удар головою в падінні — м’яч пролетів поруч з лівою стійкою. Потім гості провели хорошу атаку. Але Рижиков впевнено зіграв на перехопленні.

Слідом непоганий шанс упустив Рубін Рочина — Гілерме в стрибку відбив удар. І все-таки господарі домоглися успіху.Після подачі зі штрафного воротар гостей невпевнено зіграв на виході, Тарас Бурлак пробив у праву штангу, а на добиванні найспритнішим виявився Максим Канунников. Далі ще один удар приніс успіх казанцям. Ткачук зробив навіс, а Жонатас головою увігнав м’яч у ворота.

Після цього успіху «Рубін» впритул підібрався до «Уфі» з відставанням в одне очко. «Червоно-зелені» розташувалися на 11-му місці.

Author: Ніколя