«Спартак» обіграв «Томь» у 12-градусний мороз

Тринадцятий тур російської прем’єр-ліги стартував матчем в Томську. У 12-градусний мороз «Томь» приймала одного з лідерів чемпіонату московський «Спартак». Москвичі перемогли 1:0 завдяки голу Фернандо.

Напередодні зустрічі отримав пошкодження стегна спартаківський півзахисник Джано Ананідзе, який не зміг вийти на поле в Томську. Його замінив у стартовому складі Івелін Попов. Ще два гравці «червоно-білих» Квінсі Промес і Сальваторе Боккеттити зовсім не полетіли в Сибір.

Спартаківці досить швидко пристосувалися до непростих умов гри. Перевага гостей позначилося досить швидко, а до середини першого тайму стало дуже помітним. Двічі небезпечно бив по воротах сибіряків Андрій Єщенко, міг забити Ілля Кутєпов — його удар відбив воротар «Томі» Антон Коченков. «Спартак» забив незадовго до перерви. Дмитро Комбаров відкинув м’яч під удар Фернандо, і той з-за меж штрафного майданчика вразив верхній кут воріт.

У другому таймі спартаківці були активні, але настільки гострих моментів вже не було. Варто відзначити удар Фернандо зі штрафного, — Коенков був на місці. «Томь» пішла вперед великими силами в кінці зустрічі. Господарі подали кілька кутових, Віталій Дяків небезпечно пробив зі штрафного — Артем Ребров не без праці відбив м’яч.

Кінцівка зустрічі пройшла в атаках «Спартака». Зе Луїш пробив вище воріт, не встиг замкнути простріл Фернандо Денис Глушаков. А за хвилину до фінального свистка Олексій Пугін міг зрівняти рахунок, але пробив прямо в руки Реброву.

Гол Фернандо залишився єдиним. «Спартак» виграв 1:0, набрав 31 очко і став одноосібним лідером чемпіонату. У «Томі» залишилося 8 очок, і сибіряки поки передостанні.

Author: Ніколя