«Спартак» в Грозному здолав місцевий «Терек» в матчі прем’єр-ліги

Двома матчами в Москві і Грозному завершилася суботня програма заключного, 15-го туру першого кола в чемпіонаті російської футбольної прем’єр-лізі. Лідер турніру «Спартак» у столиці Чечні виграв у «Терека» (1:0), а у столиці місцевий «Локо» зіграв внічию з «Уралом» (1:1).

Суперник у «Спартака», дострокового переможця першого кола національного чемпіонату, в цій грі був досить складний. По-перше, «Терек» в цьому сезоні грає дуже здорово і йде в четвірці найсильніших турніру, а, по-друге, на домашній «Ахмат-Арені» грозненці можуть дати бій будь-якому супернику. Тут втрачали очки і «Ростов», і «Рубін», і «Зеніт».

Тим не менш, «червоно-білі» на чолі з італійським тренером Массімо Каррерой знайшли шляхи до воріт господарів, в той час як в своїй штрафній супернику розвернутися не дали. Москвичі повели в рахунку після голу Маурісіо на 27-й хвилині. Перший тайм, між тим, був приблизно рівний і моменти були в обох команд. Але «Спартак», на відміну від «Терека», свій реалізував.

У другій половині гри підопічні Рашида Рахімова намагалися загострити гру, вони були активнішими, хоча і грали з помилками. Тим не менш, тиск на ворота Реброва було шалене, а гості огризалися контратаками. Час минав, а гол у ворота «Спартака» так і не народився. Так «червоно-білі» збільшили відрив від конкурентів ще на 3 очки. Втім, у пітерського «Зеніта», який йде в таблиці другим, матч 15-го туру попереду.

Столичний «Локомотив», який приймав на своєму полі «Урал», переможний рахунок 1:0 не втримав. Матч вийшов не дуже видовищний, і глядачам довелося довго чекати голів. Тільки на 85-й хвилині Пейчинович вивів господарів вперед і, здавалося, що у час, що залишився команді з Єкатеринбурга не відігратися. Однак «Урал» організував фінішний штурм і в доданий суддею час Фідлер рахунок зрівняв. 1:1 — нічия на користь гостей.

Author: Ніколя