«Терек» завдав «Зеніту» першої поразки в чемпіонаті

Тринадцятий тур російської прем’єр-ліги продовжився в Грозному, де «Терек» приймав «Зеніт» із Санкт-Петербурга.Господарі завдали петербуржцям перша поразка в сезоні 2:1. Московський «Спартак» залишився одноосібним лідером чемпіонату.

«Зеніт» досить швидко і легко домігся успіху. На 10-й хвилині Аксель Вітсель увірвався в штрафну грозненців і пробив низом. Євген Міст м’яч відбив, але першим на добиванні опинився Роберт Мак — 0:1.

«Зеніт» не став розвивати успіх, більше того, гості віддали ініціативу «Тереку». Біля воріт Михайла Кержакова ставало жарко. На 34-й хвилині Мілад Мухаммади прорвався по правому флангу і прострілив вздовж воріт. Беким Балай випередив воротаря Кержакова і вразив ворота.

Через чотири хвилини Балай знову приймав поздоровлення. Албанський легіонер увірвався в штрафну по лівому флангу і пробив у дальній від Кержакова кут — 2:1. Так «Терек» вийшов вперед.

У другому таймі частіше і гостріше атакував «Зеніт». Але і господарі могли забити. В одному епізоді Луїш Нету вибив м’яч з лінії зенитовских воріт. В самому кінці матчу той же Немає ціною червоної картки врятував гостей від третього голу, збивши рвалися до воріт Адилсона.

Фінальний свисток судді Сергія Карасьова зафіксував перемогу «Терека» 2:1. Грозненці набрали 24 очки і піднялися на третє місце. У «Зеніта» залишилося 28 очок і тепер він відстає на три очки від лідера — московського «Спартака».

Author: Ніколя