«Трактор» в гостях переміг «Спартак» у матчі КХЛ

У Континентальній хокейній лізі завершився черговий ігровий день регулярного чемпіонату. У Москві «Спартак» приймав челябінський «Трактор». Зустріч пройшла на ВТБ-Арені і закінчилася в серії булітів з рахунком 2:1 Б на користь команда Анвара Гатиятулина.

У першому періоді суперники вес не закинули. А на 23-й хвилині господарі завдяки точним дій Лукаша Радила вийшли вперед. Але під завісу заключної двадцятихвилинки «трактористи» зрівняли. Гол оформив
Костянтин Климонтов. У додатковий час команди переможці не виявили. А в серії буллітів більш успішними стали гості. Перемогу «Трактора» приніс Дерек Рой.

Столичний ЦСКА в «суху» обіграв «Автомобіліст» з рахунком 2:0. У складі переможців голи забили Валерій Ничушкин і Володимир Жарков.

Інші результати зустрічей: «Амур» (Хабаровськ) — «Сибір» (Новосибірська область) — 3:4 Б, «Адмірал» (Владивосток) — «Металург» (Новокузнецьк) — 3:2, «Куньлунь Ред Стар» (Пекін) — «Авангард» (Омська область) — 3:4, «Северсталь» (Череповець) — «Югра» (Ханти-Мансійськ) — 1:3, «Витязь» (Московська область) — «Динамо» (Москва) — 3:4 Б, СКА (Санкт-Петербург) — «Барис» (Астана) — 9:0, ХК «Сочі» (Сочі) — «Металург» (Магнітогорськ) — 0:5, «Слован» (Братислава) — «Йокерит» (Гельсінкі) — 2:1, «Медвешчак» (Загреб) — «Динамо» (Мінськ) — 4:1.

Author: Ніколя