Відбір-2018. Футболісти збірної Англії перемогли «тартановую армію»

У матчі відбіркового турніру до чемпіонату світу 2018 року футболісти збірної Англії приймали команду Шотландії.Зустріч закінчилася розгромною перемогою господарів з рахунком 3:0.

З перших хвилин «леви» захопили ініціативу, але небезпечних моментів майже не було. І на екваторі тайму підопічні Гарета Саутгейта реалізували гол. Кайл Уокер зробив подачу, а Даніель Старрідж завдав прекрасного удару головою.Після цього збірна Шотландії пішла в атаку. Упустив свій шанс Лей Гріффітс. Потім Грант Хенлі залишився вільним, але захисник «тартановим армії» промахнувся. На перерву суперники так і пішли за рахунку 1:0.

На початку другого тайму збірна Шотландії створила шикарний момент. Гріффітс здорово залишив м’яч Форресту, і той завдав удару, але пролетів мимо цілі. Далі Снодграсс пробивав після прострілу, але Джон Стоунс допоміг голкіперу.

На 51-й хвилині збірна Англії провела другий гол. Відзначився Адам Лаллана. А через десять хвилин англійці довели рахунок до розгромного. Уейн Руні виконав навіс, а Гарі Кехілл головою переправив м’яч у дальній кут воріт — 3:0.

Англія розгромила Шотландію у британському дербі і продовжує йти без поразок і пропущених м’ячів.

Author: Ніколя