Хокейний «Спартак» програв Магнітці при рекордної аудиторії

У регулярному чемпіонаті Континентальної хокейної ліги зіграно чергові матчі. На спортивній арені столичного «Парку Легенд» московський «Спартак» приймав володарів Кубка Гагаріна з магнітогорського «Металурга». Гості виграли з рахунком 5:1.

Перший тайм пройшов у рівній боротьбі і рахунок відкрито не було, так що шанувальники «червоно-білих» сподівалися на вдалий для їх команди результат. Тим більше, що на трибунах в цей суботній вечір зібралася рекордна для «Спартака» кількість глядачів — 10 571. До цього найбільше спартаківських фанатів було на грі з фінським «Йокеритом» — 8739.

Однак очікування аудиторії не виправдалися: пропустивши на початку другої 20-хвилинки гол від Мозякин, спартаківці помчали вперед відіграватися і оголили тили. Як результат: голи Осали, того ж Мозякіна і Коваржа ще до другої перерви фактично вирішили результат зустрічі. У третьому періоді Мозякин забив ще, зробивши хет-трик, а Стоу зумів «розмочити» рахунок у матчі.

Результати інших зустрічей ігрового дня: «Куньлунь» — «Сибір» — 3:1, «Северсталь» — «Автомобіліст» — 2:4, ЦСКА — «Барис» — 4:2, «Торпедо» — «Трактор» — 4:1, «Сочі» — «Салават Юлаєв» — 4:3.

Author: Ніколя