Збірна Сербії вистояла проти Бейла

У суботу в Європі пройшли відбіркові матчі чемпіонату світу. Збірна Сербії змогла уникнути поразки в гостьовій зустрічі проти бронзового призера Євро-2016 збірної Уельсу — 1:1.

Лідер валлійців Гарет Бейл відкрив рахунок на 30-й хвилині. Але збірної Уельсу не вдалося здобути перемогу. За п’ять хвилин до кінця Олександр Мітровіч врятував сербську команду від поразки. У групі D були зіграні ще дві зустрічі. У Відні збірна поступилася команді Австрії Ірландії 0:1 — переможний гол на початку другого тайму провів Джеймс Маклейн. Сборнин Грузії і Молдавії зіграли внічию 1:1 — на гол Валерія Казиашвили точним ударом відповів капітан «Ростова» Олександр Гацкан. Після чотирьох турів попереду ірландці, які набрали 10 очок. 8 очок у команди Сербії, у збірної Уельсу — 6, 4 — у збірної Австрії.Збірна Грузії має 2 очки, а збірна Молдови — всього одне.

Лідери групи G — збірні Італії та Іспанії виграли свої зустрічі з однаковим рахунком 4:0. Італійці в гостях розтрощили збірну Ліхтенштейну — дубль зробив Андреа Белотті, по голу провели Чіро Іммобіле і Антоніо Кандрева. Всі м’ячі були забиті до перерви. Іспанці в Гранаді виграли у команди Македонії. В першому таймі м’яч у свої ворота зрізав Дарко Велкоски, а в другій половині гри Витоло, Начо Монреаль і Аріції Адуріс встановили остаточний рахунок. У третьому матчі також був зафіксований великий рахунок.Збірна Ізраїлю в гостях розгромила учасника чемпіонату Європи албанську збірну 3:0 — відзначилися Еран Захаві, Дан Ейнбиндер і Елиран Атар. За десять очок у збірних Іспанії та Італії. Дев’ять — у збірної Ізраїлю, 6 — у команди Албанії. Збірні Македонії та Ліхтенштейну програли всі матчі.

Лідер групи I збірна Хорватії будинку була сильнішою ісландської команди 2:0. Обидва м’ячі забив Марцело Брозович.Турки з тим же рахунком перемогли збірну Косово — голи на рахунку Бурака Їлмаза і Волкана Шена. Гол Артема Кравця приніс збірній України три очки у грі з фінами. Хорвати набрали 10 очок. Другою йде збірної України 8, 7 — у ісландців, 5 — у турків. Збірні Фінляндії та Косова набрали по одному очку.

Author: Ніколя