«Адмірал» і «Сибір» перемогли своїх суперників у КХЛ

У Континентальній хокейній лізі стартував черговий ігровий день регулярного чемпіонату. «Амур» на домашній арені приймав «Сибір». Зустріч, що пройшла в Хабаровську, закінчилася з рахунком 4:3 Б.

На 12-й хвилині точними діями відзначився Федір Бєляков, який вивів гостей вперед. Під завісу першого періоду Максим Пустунів подвоїв перевагу. Далі Сергій Шумаков закинув третій гол у ворота Олександра Печурского.

Через деякий час дальневосточники зуміли відновити рівновагу і перевести матч в овертайм. У хабаровської команди відзначилися: Олексій Бувальцях, Томаш Зогорна і Максим Кондратьєв. У додатковий час переможця виявити не вдалося. А в серії буллітів удача виявилася на боці сибіряків.

«Адмірал» вдома здобув перемогу над «Металургом» з Новокузнецька. Основний час завершився нічийним результатом 2:2. У «моряків» голи оформили Володимир Ткачов і Артем Земченок, а у гостей — Кирило Семенов і Олександр Комаристов. В овертаймі перемогу господарям приніс влучний удар Джеймс Вишневський.

Author: Ніколя