Англійці втратили перемогу в матчі з іспанськими футболістами

У вівторок в Європі було зіграно кілька товариських матчів футбольних збірних. Найбільшу увагу викликали дві зустрічі. У Лондоні зустрічалися збірні Англії та Іспанії, а в Мілані грали команди Італії та Німеччини.

Англійці вийшли вперед на 9-й хвилині після того, як в штрафній гостей був збитий Джеймі Варді. Пенальті реалізував Адам Лаллана. На початку другого тайму вже сам Варді забив другий м’яч у ворота іспанців. Здавалося, що ніщо не зможе перешкодити англійцям виграти. Але на 89-й хвилині Яго Аспас відіграв один гол. А вже в доданий час другий воротар англійців Тому Хітон пропустив м’яч між ніг, посланий Іско. У підсумку 2:2.

Збірні Італії та Німеччини обійшлися без забитих м’ячів. Воротар італійців Джанлуїджі Буффон провів свій 167-й матч в національній команді. А ворота німців захищав нащадок вихідців з Росії Бернд Лено. Не було відкрито рахунок в матчі збірних Франції та Кот Д’івуар. Збірні Чехії та Данії обмінялися голами — 1:1. У чехів відзначився Антонін Барак, у данців — Микола Йоргенсен. Збірна України завдяки голам Євгена Шахова та Сергія Ярмоленка виграла у команди Сербії 2:0. Хорвати з результатом 3:0 виграли у Белфасті у збірної Північної Ірландії — м’ячі забили Маріо Манджукич, Дує Чоп і Андрій Крамарич.

Author: Ніколя