Бойова нічия в матчі «Крил» і «Уралу»

Тринадцятий тур російської прем’єр-ліги продовжився в Самарі, де грали місцеві «Крилья Совєтов» і «Урал» з Єкатеринбурга. Зустріч завершилася внічию 2:2.

Минулого тижня в обох командах змінилися головні тренери. В «Урал» повернувся Олександр Тарханов, який раніше працював з командою. А Віктор Скрипченко змінив Екатерибург на Самару, чим викликав обурення з боку президента «Уралу» Григорія Іванова.

Матч розпочався без розвідки, з великою кількістю гострих моментів. В середині першого тайму успіху досягли гості.Роман Павлюченко, який проводив свій 300-й матч на найвищому рівні, не зміг забити, але м’яч дістався Дмитру Коробову, і той не схибив.

Волжани відігралися незадовго до перерви. Навісом Крістіана Паскуатто скористався Сергій Корніленко — 1:1. Із цим рахунком завершився перший тайм.

«Крила Рад» вирвалися вперед на 62-й хвилині. Знову спрацювала зв’язка Паскуатто — Корніленко, і білоруський легіонер оформив дубль. Але «Урал» зрівняв рахунок. Георгій Чантурія після передачі Павлюченко завдав точний удар по воротах Георгія Лоріі — 2:2.

Незважаючи на зусилля обох команд рахунок 2:2 залишився в силі до фінального свистка. У «Уралу» стало десять очок, що дозволило йому піднятися на 12-е місце. «Крила Рад» в 8-ма очками, як і раніше замикають таблицю.

Author: Ніколя