«Краснодар» і «Оренбург» забили по три м’ячі

Тринадцятий тур російської прем’єр-ліги завершився матчем у Краснодарі, де грали «Краснодар» і «Оренбург». Цікава зустріч завершилася внічию 3:3.

«Краснодар» дуже потужно почав, і до 11-й хвилині вів 2:0. Спочатку Маурісіо Перейра після пасу Арі розпечатав ворота Олександра Гутора, а потім вже сам Арі подвоїв рахунок. Але оренбуржці і не думали здаватися. Дуже скоро гості переломили хід зустрічі.

Спочатку на 16-й хвилині Сергій Бреєв красивим ударом з льоту відіграв один м’яч. Через п’ять хвилин помилився на виході воротар південців Станіслав Крицюк — і захисник Володимир Полуяхтов зрівняв рахунок. На цьому біди краснодарців не скінчилися. На 31-й хвилині Полуяхтов після розіграшу кутового забив третій м’яч. Крицюк в цьому епізоді отримав травму і був змушений поступитися місцем у воротах Андрія Синіцину. А під кінець тайму червону картку за грубу гру отримав півзахисник «Краснодара» Ебуе Куасиси. На перерву команди пішли за рахунку 3:2 на користь «Оренбурга».

У другому таймі суперники довго обмінювалися небезпечними уколами. На 72-й хвилині склади команд зрівнялися — захисник «Оренбурга» Андрій Малих зрубав Торніке Ркриашвили і був вилучений з поля. А через три хвилини центральний захисник краснодарців Анатолій Мартинович після розіграшу штрафного пробив головою під поперечину — 3:3.

Це був останній гол у матчі. Зустріч завершилася внічию 3:3. «Краснодар» набрав 21 очко і перемістився на п’яте місце.У дванадцятим йде «Оренбурга» стало 11 очок.

Author: Ніколя