ЦСКА і «Амкар» видали бойову нічию

Тринадцятий тур російської прем’єр-ліги продовжився в Москві. ЦСКА на своєму новому стадіоні приймав пермський «Амкар». Зустріч, що проходила у складних погодних умовах, завершилася внічию 2:2.

Армійці жваво почали і першими добилися успіху. На 18-й хвилині Маріо Фернандес був зупинений у штрафному майданчику гостей недозволеним прийомом. Пенальті реалізував Сергій Ігнашевич — 1:0.

Але цей гол не збентежив пермяков. Більш того, «Амкар» пішов вперед великими силами. На 24-й хвилині гості зрівняли рахунок. Януш Гол подав кутовий, і новачок збірної Росії Георгій Джикия безперешкодно пробив головою. А ще через три хвилини армійські захисники не встежили за Михайлом Костюковим, який точно пробив головою — 1%2.

Але армійцям вдалося рівняти рахунок до перерви. В самому кінці тайму Зоран Тошич точним ударом з лінії штрафного послав м’яч у дальній кут. Серб, не забивав більше року, зрівняв рахунок.

На самому початку другого тайму нападник гостей Дарко Бодул вискочив один на один з Ігорем Акінфеєвим. Воротар виручив армійців. Поступово перевага чемпіонів стало помітним. Але до точного удару по воротах Олександра Селіхова справа так і не дійшла. У підсумку нічия 2:2.

ЦСКА набрав 22 очки і посідає четверте місце. У що йде слідом «Амкара» на одне очко менше.

Author: Ніколя