Іван Данильянц: «Ростов» зробив усе для успіху

Головний тренер «Ростова» Іван Данильянц після сенсаційної перемоги над мюнхенською «Баварією» в матчі групового турніру Ліги чемпіонів зазначив, що його гравці зробили все успіху. Також наставник подякував Курбана Бердиєва за допомогу в підказках.

«Хлопці налаштовувалися на цей матч. Це те, чим ми жили весь цей час. Все це втілилося в життя. Ігрова дисципліна, колосальна самовіддача і, звичайно ж, досвід, тому що на останніх хвилинах ми раніше часто пропускали. Ми все самі довели на футбольному полі», — сказав 63-річний фахівець.

Також наставник розповів, що у перерві віце-президент «Ростова» Курбан Бердиєв вніс зміни у гру команди: «Ми відсунули гру від своїх воріт за рахунок перестроювань і швидкого руху на гравців. У другому таймі було значно менше «гарячих» моментів біля наших воріт. Це дозволило нам бути активніше, повірити, що ми господарі становища, і перемогти».

Нагадаємо, зустріч в Ростові-на-Дону завершилася перемогою господарів з рахунком 3:2. Цей результат дозволив ростовського клубу піднятися на третє місце в групі D, яке дає право виступити в Лізі Європи.

Author: Ніколя