«Краснодар» вирвав перемогу в матчі прем’єр-ліги у пітерського «Зеніта»

У Краснодарі між місцевими «биками» і екс-чемпіоном Росії пітерським «Зенітом» завершилася недільну програму 15-го туру першості країни у футбольній прем’єр-лізі. Матч вийшов дуже цікавим і завершився вольовою перемогою господарів з рахунком 2:1.

Нагадаємо, що обидва клуби грали в четвер у Лізі Європи і обидва стали достроковими учасниками весняної стадії плей-офф євротурніру. Правда, пітерці при цьому здобули на груповому етапі п’ять перемог, а «Краснодар» посів друге місце в групі, вигравши два матчі і одного разу зігравши внічию.

Здалося, що обидві команди відчувають певну втому від того, що три дні тому їм довелося грати на континентальному рівні. Атаки не були надто гострими, суперники грали з явною оглядкою на свої ворота, і господарі, і гості, здавалося, більше бояться пропустити, ніж прагнуть забити.

Тим не менш, кінцівка матчу вийшла феєричною. Здавалося, «бики» якось занадто рано повірили в те, що і гості згодні на нічию, а Пітер подарував господарям сюрприз у вигляді фінішного спурту, на вістрі якої опинився Дзюба.Саме його удар на 86-й хвилині зустрічі не зміг відбити воротар «Краснодара» Синіцин, до цього кілька разів рятував свою команду.

Росіянам здалося, що суперник нічого вже не встигне, і тепер вже «Зеніт» різко скинув «оберти», маючи намір святкувати важливі 3 очки. Проте жителі півдня виявилися не такі прості і не хотіли віддавати матч, в якому, об’єктивно кажучи, суперник не був на голову краще.

Все змінилося вже в доданий суддею час. Спочатку Ізмайлов зумів забити свій гол, а потім він почав останню в грі атаку «биків», яку точним ударом завершив Окріашвілі. Такої розв’язки не очікували не тільки гості, але і більшість вболівальників господарів. Тим не менш, «Краснодар» виграв буквально за 2 хвилини — 2:1.

Author: Ніколя