КХЛ. «Автомобіліст» вивіз три очки з Санкт-Петербурга

У Континентальній хокейній лізі пройшов ігровий день регулярного чемпіонату. У Санкт-Петербурзі місцевий СКА поступився «Автомобілісту». Зустріч закінчилася з рахунком 2:1 на користь гостей з Єкатеринбурга.

Під завісу першого періоду господарі відкрили рахунок. Точним кидком відзначився Микита Гусєв. Гусєв отримав передачу від Іллі Ковальчука на лівому краю і потужно увігнав шайбу у ближній кут від штанги. Потім на початку другого ігрового відрізку Дмитро Мегалинский зрівняв, вразивши верхній кут воріт Ігоря Шестеркина.

Через дві хвилини гості знову засмутили СКА. Артем Гареєв викотився віч-на-віч з Шестеркиним, кинув у воротаря. А Рок Тичар з другої спроби добив шайбу у сітку. В інший час суперники голів не закинули. Підсумок — 2:1.

Інші результати зустрічей: «Амур» (Хабаровськ) — «Авангард» (Омська область) — 0:3, «Адмірал» (Владивосток) — «Сибір» (Новосибірська область) — 0:2, «Куньлунь Ред Стар» (Пекін) — «Металург» (Новокузнецьк) — 3:0, «Северсталь» (Череповець) — «Барис» (Астана) — 3:4, «Слован» (Братислава) — «Динамо» (Рига) — 1:2 Б, «Витязь» (Московська область) — «Динамо» (Мінськ) — 0:3, «Спартак» (Москва) — «Салават Юлаєв» (Уфа) — 3:4 от, ЦСКА (Москва) — «Югра» (Ханти-Мансійськ) — 3:1, «Медвешчак» (Загреб) — «Йокерит» (Гельсінкі) — 2:5, ГК «Сочі» (Сочі) — «Трактор» (Челябінськ) — 2:1, «Локомотив» (Ярославль)«Динамо» (Москва) — 0:2, «Тоопедо» (Нижній Новгород) — «Металург» (Магнітогорськ) — 2:1.

Author: Ніколя