Ліга чемпіонів. «Арсенал» , «ПСЖ» і «Баварія» достроково вийшли в плей-офф

У вівторок в Європі відбулися матчі четвертого туру групового етапу Ліги чемпіонів. Визначилися кілька учасників 1/16 фіналу. Достроково пробилися в плей-офф англійський «Арсенал», французький «ПСЖ», іспанський «Атлетіко», німецька «Баварія».

У групі А обидва матчі завершилися перемогами гостей. Французький «Парі Сен-Жермен» здолав в гостях швейцарський «Базель». Аж до 90-ї рахунок був нічийним 1:1. На гол парижанина Блеза Матюіді точним ударом відповів вийшов на заміну Лука Дзуффи. Але в доданий час захисник «ПСЖ» Тома Меньє приніс чемпіонам Франції перемогу з рахунком 2:1, а разом з нею і путівку в плей-офф. Вирішив свої завдання виходу в наступну стадію і лондонський «Арсенал», який переміг на виїзді болгарський «Лудогорец» 3:2.«Каноніри» поступалися 0:2 після голів Кафу і Клаудіо Кешеру, але потім нанели три точні удари — відзначилися Граніт Джака, Олів’є Жиру і Месут Езіл. У «Арсеналу» і «ПСЖ» по 10 очок. «Лудогорец» і «Базель», які набрали по одному очку поведуть спір за третє місце і вихід в Лігу Європи.

У групі ситуація набагато заплутаніше. Дві команди — італійський «Наполі» і португальська «Бенфіка» набрали по 7 очок, 6 в активі турецького «Бешикташа». Відстало тільки київське «Динамо», у якого тільки очко. Кияни програли «Бенфіці» в Лісабоні» 0:1. На кінець першого тайму господарі вийшли вперед завдяки точному удару Едуардо Сальвіо з 11-метрів. А ось київський нападник Мораес пенальті не реалізував. «Бешикташ» і «Наполі» зіграли в Стамбулі внічию 1:1.Наприкінці зустрічі команди обмінялися голами — спочатку Рікарду Кварежма з 11 метрового вивів господарів вперед, а через три хвилини Марек Гамшик відновив рівновагу.

У групі З «Боруссія» з Менхенгладбаха не втримала перемогу в матчі з шотландським «Селтіком». Німецький клуб вигравав до 76-ї хвилини завдяки голу Ларса Штиндля. Але захисник господарів Юліан Корб грубо порушив правила у своєму штрафному — видалення і пенальті, реалізований Муссою Дембеле. Після чотирьох турів попереду «Барселона» — 9 очок. «Манчестер Сіті» обіграв «Барсу» 3:1 і скоротив відставання до двох очок. Чотири очки у «Боруссії», два — «Селтіка».

У групі D, де виступає наш «Ростов», визначилися обидва учасника плей-офф. Компанію іспанському «Атлетіко», який виграв у ростовчан 2:1, складе мюнхенська «Баварія». Чемпіони Німеччини перемогли в Голландії місцевого чемпіона ПСВ «Ейндховен» 2:1. На гол Сантьяго Аріаса баварці відповіли дублем Роберта Левандовського. У «Атлетіко» стопрцентний результат 12 очок з 12 можливих. 9 очок стало у «Баварії». По одному очку у «Ростова» і ПСВ.

Author: Ніколя