«Рубін» взяв три очки в Уфі

Тринадцятий тур чемпіонату Росії з футболу продовжився в Уфі, де грали сусіди «Уфа» і казанський «Рубін». Гості перемогли з рахунком 3:2.

На восьмій хвилині зустрічі уфимці залишилися в меншості — Нападник казанцев Максим Канунников був збитий воротарем господарів Георгієм Шеліей. Суддя Олексій Єськов показав голкіперу червону картку, і у ворота «Уфи» став Андрій Луньов, який замінив півзахисника Івана Облякова.

На 18-й хвилині в штрафну «Уфи» прорвався Моріц Бауер, який був зупинений Дмитром Стоцким. Суддя призначив пенальті, який реалізував Жонатас. Через 10 хвилин «Рубін» вже вигравав 2:0 завдяки голу Роберто Рочіни. Але «Уфа» не кинула грати. За хвилину до перерви Дмитро Сисуєв використовував промах Олександра Сонга, а в ж доданий час він втратив можливість для того, щоб зрівняти рахунок. На перерву команди пішли при рахунку 1:2.

Зусилля «Уфи» увінчалися успіхом на початку другого тайму. Удар Сильвестра Игбуна Сергій Рижиков відбив, але Дмитро Стоцький був поруч і не схибив — 2:2. Рівновага не протримався і двох хвилин. Сонг знайшов Ельміра Набіулліна, який вийшов один на один з Луньовим і розібрався з воротарем.

Уфимці могли вдруге відігратися на 60-й хвилині, але Сильвестр Игбун не реалізував пенальті — Сергій Рижиков виграв дуель. Через дві хвилини воротар гостей парирував удар Стоцького в упор.

Кінцівка залишилася за гостями. Міг і повинен був забивати Рифат Жемалетдинов — виручив Луньов. Могли забити Рочина і Жонатас. До того ж уфимці залишилися удев’ятьох — червону картку заробив Азамат Засєєв. «Рубін» довів зустріч до перемоги 3:2. Казанці набрав 18 очок і піднялися на 8-е місце. У «Уфи» залишилося 16 очок, і вона йде десятої.

Author: Ніколя