НХЛ. Кучеров і Нестеров завдали поразки «Детройту»

За океаном у Національній хокейній лізі відбувся черговий ігровий день регулярного чемпіонату. «Тампа-Бей Лайтнінг» у гостях обіграла «Детройт Ред Уінгз». Матч закінчився з рахунком 4:3 на користь «блискавок».

Перший гол вже на четвертій хвилині оформив росіянин Микита Кучеров. Через деякий час Стівен Стемкос збільшив перевагу. Потім Франс Нільсен відквитав один гол. Але «блискавці» знову засмутили господарів. Відзначився Микита Нестеров. Через п’ять хвилин команда Джеффа Блашилла закинула другий гол. Райан Спроул успішно реалізував чисельну більшість. На 50-й хвилині Хенрік Зеттерберг відновив рівновагу. А під завісу Кучеров вирішив результат зустрічі. Підсумок 4:3.

Також Владислав Намісників оформив асистентський дубль. За підсумками туру другою зіркою названий форвард Кучеров, який набрав 3 (2+1) очки

«Тампа» здобула другу перемогу поспіль, а «Детройт» зазнав четвертої поразки.

Інші результати зустрічей: «Коламбус Блю Джекетс» — «Вашингтон Кепіталз» — 2:1, «Кароліна Харрікейнз» — «Сан-Хосе Шаркс» — 1:0, «Філадельфія Флайєрс» — «Оттава Сенаторз» — 2:3 Б, «Монреаль Канадієнс» — «Флорида Пантерз» — 3:4, «Торонто Мейпл Лівз» — «Нешвілл Предаторз»- 6:2, «Вінніпег Джетс» — «Чикаго Блек Хоукс» — 4:0,«Міннесота Вайлд» — «Калгарі Флеймс» — 0:1, «Сент-Луїс Блюз» — «Баффало Сейбрз» — 4:1, «Даллас Старз» — «Нью-Джерсі Девілз» — 1:2, «Колорадо Евеланш» — «Лос-Анджелес Кінгз» — 4:1, «Ванкувер Кенакс» — «Нью-Йорк Рейнджерс» — 2:7, «Анахайм Дакс» — «Едмонтон Ойлерс» — 4:1.

Author: Ніколя