П’ята перемога «Зеніта» у футбольній Лізі Європи

Матчем у Санкт-Петербурзі між екс-чемпіонами Росії з місцевого «Зеніта» та ізраїльським клубом «Маккабі» стартував 5-й тур групових змагань у футбольній Лізі Європи. Пітерці, які до цього виграли чотири матчі і достроково вийшли в плей-офф, перемогли і цього разу — 2:0.

Футболісти «Маккабі», за їх власним визнанням, їхали в місто на Неві з надійною зіграти вдаліше, ніж у першій грі, коли вони поступилися в домашній зустрічі 3:4, хоча довгий час вели в рахунку. До цього були передумови не тільки в тому, що ізраїльтяни показали себе в першій грі цілком конкурентно спроможними, але і тому, що «Зеніт», забезпечивши собі місце у весняній стадії турніру, цілком міг зіграти «в півноги».

Однак, пітерці вийшли на поле практично в найсильнішому складі і не дозволили тих помилок, що вчинили у стартовому турі. Рахунок у господарів відкрив Кокорін, на 44-й хвилині забив «гол у роздягальню». Весь другий тайм зберігалася інтрига, але на результаті гри Кержаков пославши другий м’яч у ворота гостей. «Зеніт» продовжив безпрограшну серію в групі, а «Маккабі» продовжить боротьбу за другу путівку в плей-офф з ірландським «Дандолком».

Author: Ніколя