СКА вирвав перемогу у «Йокерита» в матчі КХЛ

У Континентальній хокейній лізі відбувся черговий ігровий день регулярного чемпіонату. «Йокерит» на домашній арені приймав СКА. Зустріч, що пройшла в Гельсінкі, завершилася в серії булітів 3:2 Б на користь гостей.

Вже на сьомій хвилині армійці з Неви відкрили рахунок. Відзначився Сергій Плотніков з передач Іллі Ковальчука і Павла Дацюка. Після другого ігрового відрізку СКА продовжив вести з мінімальним рахунком. Рівний період вийшов у суперників.

У заключній двадцятихвилинці спочатку «джокери» відновили рівновагу. Точними діями відзначився Томмі Хухтала.Підопічні Олега Знарка відповіли голом Ковальчука на 54-й хвилині. Але господарі не розгубилися і зрівняли рахунок.Гол оформив Пекка Йормакка.

Додатковий час пройшов без голів. А в серії буллітів фортуна виявилася на боці СКА. Переможний кидок на свій рахунок записав Дацюк.

Інші результати зустрічей: «Металург» (Новокузнецьк) — «Ак Барс» (Казань) — 0:2, «Сибір» (Омська область) — «Лада» (Тольятті) — 3:1, «Торпедо» (Нижній Новгород) — «Слован» (Братислава) — 1:4, «Спартак» (Москва) — «Медвешчак» (Загреб) — 0:1, «Динамо» (Рига) — «Динамо» (Мінськ) — 1:4, «Авангард» (Омська область) — «Нафтохімік» (Нижньокамськ) — 1:3.

Author: Ніколя