Тенісисти Аргентини вперше в історії виграли Кубок Девіса

У хорватському Загребі завершився фінальний матч тенісного Кубка Девіса, неофіційного чемпіонату світу серед чоловічих команд. Збірна Аргентини, яка програвала господарям майданчика після двох днів 1:2, у неділю, 27 листопада, зробила камбек і перемогла — 3:2.

У стартовий день фіналу команди-суперниці обмінялися перемогами перших ракеток. Марін Чіліч виграв у другого номера Аргентини Федеріко Дельбониса (6:3, 7:5, 3:6, 1:6, 6:2), а Хуан-Мартін дель Потро зумів у чотирьох партіях здолати Іво Карловича (6:4, 6:7, 6:3, 7:5).

Програма суботи традиційно включає в себе тільки одну гру — парну зустріч і дуже часто саме вона стає вирішальною.Цього разу хорвати Чіліч та Іван Додіг впевнено обіграли дель Потро і Леонардо Майєра— 7:6, 7:6, 6:3.

Все повинно було вирішитися і вирішилося в заключний день матч-турніру, в якому спочатку на корт вийшли перші ракетки збірних, а потім — другі. Дель Потро виграв у Чиліча, коли здавалося, що хорват ось-ось принесе своєї збірної титул: перемігши у перших двох сетах (7:6, 6:2), Марін був у кроці від загальної перемоги.

Але три наступні партії завершилися успіхом аргентинця (7:5, 6:4, 6:3), який зрівняв загальний рахунок (2:2) і відправив свого партнера Дельбониса на вирішальний матч проти Карловича. Як виявилося, останній став «слабкою ланкою» в команді Хорватії, програвши у трьох сетах (3:6, 4:6, 2:6).

Слід сказати, що збірна Аргентини до цього чотири рази грала у фіналі Кубка Девіса і незмінно програвала, в тому числі, команді Росії в 2006 році. І ось — перша в історії перемога. Хорвати до цього лише раз виходили у фінал і стали переможцями турніру в 2005 році. На жаль, але в цьому сезоні навіть домашні корти братам-слов’янам не допомогли.

Author: Ніколя